https://www.tiasonultrahang.hu/
http://www.egyuttfejlodunk.hu
Aktuális eredmények

Aktuális eredmények

Merkantil Bank Liga NB II.

12. forduló. Október 2., vasárnap: Cegléd–Kozármisleny, Szeged 2011–Balmazújváros, Dorog–Budaörs, Nyíregyháza Spartacus–Soroksár,  Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia, ZTE–Kisvárda, Vác–Swietelsky-SVSE, Cigánd–SZEOL 15.00, Siófok–Szolnok, Csákvár–Békéscsaba 17.00.

NB III Nyugati csoport

9. forduló. 2016. 10. 01., szombat: Hévíz–Kaposvári Rákóczi 2-0, Veszprém–Andráshida 2-2, Érd–Tatabánya 0-1, III. Ker. TVE–Sárvár 1-0,  Csornai SE–Diósd 5-0. 2016. 10. 02., vasárnap: Puskás Akadémia II–Ajka 11.00, Videoton II–ETO FC Győr (Tatabányán), Budapest Honvéd II–Csepel, Komárom–Gyirmót II 15.00.

Duna Takarék Megyei I. osztály

8. forduló. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Hegyeshalom–Gönyű, Fertőszentmiklós–Győr-Ménfőcsanak, Győrszentiván–Hédervár, Lipót–Nyúl, Öttevény–Kapuvár, Bácsa–Jánossomorja, Rajka–Beled.

Megyei II. Aranyhal Étterem Győri csoport

8. forduló. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Győrújbarát–Győrzámoly, Kóny–Bőny, Börcs–Győrújfalu, Koroncó–Kunsziget, Enese–Nagyszentjános, Tét–Pannonhalma, Kajárpéc–Abda, Dunaszeg–Győrasszonyfa.

Megyei II. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

8. forduló. 2016.10.01., szombat, 16 óra: MITE–Bősárkány 0-1. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Mosonszentmiklós–Halászi, Máriakálnok–Károlyháza, Levél–Ásványráró, Darnózseli–Mosonszolnok, Bezenye–Püski, Dunakiliti–Győrsövényház, Kimle–Lébény.

Megyei II. Soproni csoport

8. forduló. 2016.10.01., szombat, 16 óra: SFAC 1900–Répcementi 4-2, Veszkény–Szany 0-0. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Iván–Petőháza, Hegykő–Rábapordány, Rábaszentandrás–Lövő, Babót–Vitnyéd, Fertőendréd–Nagycenk.

Megyei III. Pálya Vasút Győri csoport

8. forduló. 2016.10.01., szombat, 16 óra: Ikrény–Mezőörs 3-0. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Töltéstava–Bakonyszentlászló, Győrság–Pér, Győri Cápák–Bajcs, Bakonyszentkirály- Pázmándfalu, Győrasszonyfa II–Győrladamér, Mindszentpuszta–Écs, Vámosszabadi–Veszprémvarsány.

Megyei III. Zefiro Győr-Mosonmagyaróvári csoport

8. forduló. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Felpéc–Bezi, Rábaszentmihály–Sokorópátka, Bodonhely–Mecsér, Gyarmat–Győrszemere, Rábapatona–Tényő, Gyömöre–Csikvánd, unaszentpál–Rábacsécsény, MITE–Újrónafő.

Megyei III. Északi csoport

8. forduló. 2016.10.01., szombat, 16 óra: Mosonszentmiklós II–Bácsa II 4-0, Kimle II–Hotel Lajta-Park 0-4, Hédervár II–Győrszentiván II 10-1. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Dunasziget–Várbalog, Mosonudvar–Sport 36, 2016.10.02., vasárnap, 17 óra: DAC–Győrújfalu II.

Megyei III. Áki Mobil Csornai csoport

8. forduló. 2016.10.01., szombat, 16 óra: Rábakecöl–Osli 1-2. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Mihályi–Szil, Bágyogszovát–Bogyoszló, Egyed–Markotabödöge, Jobaháza–Farád, Szárföld–Himod, Rábatamási–Vág, Barbacs–Magyarkeresztúr.

Megyei III. Soproni csoport

8. forduló. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Sopronkövesd–Nagylózs, Egyházasfalu–Ágfalva, Csapod–Pereszteg, Kópháza–Sopronhorpács, Répcevis–Fertőrákos.

Megyei III. Soproni B csoport

8. forduló. 2016.10.02., vasárnap, 10.30 óra: SFAC 1900 II–Fertőd II. 2016.10.02., vasárnap, 16 óra: Harka–Balf, Und–Agyagosszergény, Sarród–Kisfalud, Újkér–Zsira.

(Forrás: gymsfoci.hu)

HÍREK A KATEGÓRIÁBÓL